Demre Koyları

Demre Koyları

Kekova Adası: Demre ilçesi sınırlarında yer alan Kekova Adası, benzersiz bir doğal ve tarihi güzelliklere sahip bir yerdir. Adada yer alan batık şehir kalıntıları ve sualtı zenginlikleri, dalış ve tekne turları için popüler bir noktadır.

Çayağzı: Demre ilçesinin kıyısında yer alan Çayağzı, güzel bir koydur. Bu koyda temiz ve berrak suları ile dinlenebilir, denize girebilir veya sahil boyunca yürüyüş yapabilirsiniz.

Sazak Koyu: Demre’ye yakın olan Sazak Koyu, doğal güzellikleriyle ünlü bir koydur. Büyüleyici turkuaz renkteki suları ve çevresindeki yeşil alanlarıyla ziyaretçilerin ilgisini çeker. Sazak Koyu’nda güneşlenmek, yüzmek veya piknik yapmak için ideal bir yerdir.

Kapaklı Koyu: Demre ilçesi sınırlarında yer alan Kapaklı Koyu, sakin ve huzurlu bir koydur. Doğal bir liman şekline sahiptir ve çevresindeki yeşilliklerle çevrilidir. Koyda denize girebilir, güneşlenerek dinlenebilir veya deniz kenarındaki restoranlarda lezzetli yemekler tadabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Kekova özel tekne turu hakkında detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ve müsaitlik sorgulamak için bize 7 gün 24 saat telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın

+90 538 492 64 68

Whatsapp

+90 538 492 64 68

Diğer Rotalar
Kekova Bölgesi
Kaş Bölgesi

*Bu sayfa yalnızca bilgi amaçlıdır.

Ahmet Ege Bey Boat işletmesi olarak yalnızca Kekova Bölgesinde özel tekne turu hizmeti vermekteyiz.

Özel tekne turu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ana Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp
1
Whatsapp İletişim
Merhabalar,
Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.