Kaş KOYLARI

Kaş Koyları

Gökkaya Koyu: Gökkaya Koyu, Kaş’a yakın ve tekne turlarının uğrak noktalarından biridir. Büyüleyici turkuaz renkteki suları ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Burada, denize girme ve şnorkelle dalış yapma gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilirsiniz.

İnceboğaz Koyu: İnceboğaz Koyu, Kaş’a yaklaşık 30 dakika uzaklıkta bulunan bir koydur. Tekne turlarıyla kolayca ulaşabileceğiniz bu koy, sakin ve huzurlu bir atmosfere sahiptir. Yüzme, güneşlenme ve kumsalda dinlenme gibi aktiviteleri burada gerçekleştirebilirsiniz.

Limanağzı Koyu: Limanağzı Koyu, Kaş’ın batısında yer alan ve tekne turlarıyla ulaşabileceğiniz bir başka güzel koydur. Burası, muhteşem doğal güzellikleri ve sakin atmosferiyle bilinir. Tekne turuyla Limanağzı Koyu’na giderek, kumsalda dinlenme ve yüzme keyfi yaşayabilirsiniz.

Büyük Çakıl Plajı: Kaş merkeze yakın olan Büyük Çakıl Plajı, tekne turlarının uğrak noktalarından biridir. Büyük, yuvarlak çakıl taşlarıyla kaplı plajı ve temiz sularıyla ünlüdür. Tekne turu sırasında burada durarak denize girebilir ve güneşlenebilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Kekova özel tekne turu hakkında detaylı bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ve müsaitlik sorgulamak için bize 7 gün 24 saat telefon numaramız ile ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın

+90 538 492 64 68

Whatsapp

+90 538 492 64 68

Diğer Rotalar
Kekova Bölgesi
Demre Bölgesi

*Bu sayfa yalnızca bilgi amaçlıdır.

Ahmet Ege Bey Boat işletmesi olarak yalnızca Kekova Bölgesinde özel tekne turu hizmeti vermekteyiz.

Özel tekne turu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Ana Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp
1
Whatsapp İletişim
Merhabalar,
Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.